Fotoğraf Çekmeye Su Altında da Devam Edin

20.06.2016

NEREDE OLURSANIZ OLUN, ANI YAKALAYIN…

 

Tatil planları yapmaya başladınız. Tercihiniz muhtemelen deniz kıyısı olacak. Tatilinizi doyasıya yaşarken her anını da belgelemek ve güzel anılarla dönmek istiyorsunuz. Fotoğraf keyfine ara vermeden su altında da fotoğraf çekmenize imkan veren Fujifilm XP90, kurtarıcınız olacak.

 

Dünya çapında büyük beğeni kazanan fotoğraf makineleriyle fotoğraf tutkunlarının yanında olan Fujifilm, su altı çekimlerinde de iddialı olduğunu XP90 ile ortaya koyuyor. Fujifilm XP90’ın tatilde yol arkadaşınız olabilmesinin nedeni, üstün özelliklerinde saklı. 16.4 megapixel çözünürlüğe sahip olan XP90, su geçirmiyor. Su üstünde olduğu kadar suyun altında da mükemmel fotoğraflar sunan XP90 ile 15 metreye kadar dalabilirsiniz.

 

Darbelere karşı dayanıklı olan XP90, aksiyon kamera moduyla extrem tutkunlarının da tercihi oluyor. XP90, kablosuz bağlantı özelliği sayesinde, fotoğraf ve video görüntülerini akıllı cep telefonlarına veya tablet bilgisayarlara anında aktarıyor. Bu da bulunduğunuz her yerden anılarınızı sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanızı mümkün kılıyor. Mavi, sarı, yeşil ve turuncu renk seçenekleriyle satışa sunulan Fujifilm XP90’ın fiyatı ise; 699 TL.

Bu haber 1243 kez görüntülendi.