Anında Eğlence Sevgiliyle En Güzel Anlar

08.02.2016

Fotoğraf çekmenin en eğlenceli halini sunan Fujifilm Instax Mini 8, sevgililer gününde de unutulmaz bir hediye olacak.  Bir fotoğraftan çok daha fazlasını bünyesinde barındıran Instax Mini 8’in sunduğu karta basılı fotoğraflarla, sevgililer günü hediyenizi çeşitlendirmek size kalıyor.

 

62 x 46 mm kart boyutu ile saniyeler içinde elinizde olan fotoğrafları yaratıcılığınızı kullanarak kişisel hediyelere dönüştürebilirsiniz. Bazen bir kahvaltı tepsisindeki sürpriz, bazen de odanızın duvarlarını renklendiren kolajlar. Unutulmaz bir hediye ile en güzel ve özel anların ölümsüzleştirildiği kareler, size eksilmeyen bir eğlence sunacak.

 

Sevgililer Günü’ne özel olarak 10 adet film, makine kılıfı ve albüm ile satışa sunulan Instax Mini 8, sadece 307 gram ağırlığında. Şık görünümünün yanında sabit flaşı ve manuel ayarları, fotoğraf çekmeyi pratik hale getiriyor. Beyaz, mavi, pembe, sarı, mor, ahududu ve siyah renkleriyle her zevke uygun bir seçenek sunan Instax Mini 8’i, www.fujifilmshop.com adresinden ve tüm Instax satış noktalarında 375 TL’ye satın alabilirsiniz.

 

Bu haber 1923 kez görüntülendi.