Teknolojiye Meraklı Babalara

12.06.2015

Fujifilm’in dijital ve analog teknolojiyi birleştiren, akıllı telefonlarındaki fotoğrafları istenilen yerde, saniyeler içinde karta basabilen ürünü Instax SHARE, teknoloji tutkunu babaların en güzel hediyesi olacak.

Cep telefonları ve tabletlerle çekilen fotoğrafların karta basılı olarak alınmasına imkan sağlayan Fujifilm Instax SHARE, teknoloji tutkunlarının gözdesi olmaya devam ediyor. Ücretsiz olarak indirilebilen “Instax SHARE” uygulaması ile her yerde, her zaman, kolay, hızlı ve eğlenceli olarak fotoğrafları karta basmak mümkün.

Instax SHARE, hem IOS hem de Android sistem kullanan akıllı telefon ve tabletlerdeki fotoğrafları saniyeler içinde karta basarken üzerine istenilen notu da düşerek fotoğrafı kişiselleştiriyor. Babanızın çektiği fotoğrafları veya birlikte çekileceğiniz fotoğrafları karta basarak babalar gününü unutulmaz ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Kullanımı son derece basit olan ve her hangi bir kablo bağlantısı gerektirmeyen uygulama sayesinde, birkaç dokunuşla Instax SHARE’e bağlanarak fotoğraflar basılabiliyor. Hem pil, hem de elektrik ile çalışarak istenilen her yerde baskı imkanı veren ürün; yer, tarih, zaman ve hava durumu gibi bilgileri otomatik olarak yazıyor, aynı kareden istenilen adette çoğaltabiliyor. 6.2 cm x 4.6 cm boyutlarında karta basılı fotoğraflar veren Instax SHARE’in ağırlığı ise sadece 253 gram.

SOSYAL MEDYA İLE UYUMLU
Uygulama içindeki farklı şablonları sayesinde baskı işlemini zevkli hale getiren Instax SHARE, sosyal medya ile de uyumlu. Çekilen fotoğrafların yanı sıra Facebook ve Instagram’da etiketlenen fotoğrafları da “like” sayılarıyla basabiliyor. Kullanılan Instax mini kartlar ise Fujifilm’e ait özel bir teknikle üretildi. Bu teknik, diğer ısı yöntemli baskı çözümlerinden farklı olarak, basılan fotoğrafın uzun yıllar kalıcı olmasını sağlıyor.

479 TL satış fiyatıyla piyasada olan Instax SHARE ve kartları, Fujifilm Shop’lar ve Fujifilm bayilerinin yanı sıra www.fujifilmshop.com adresi üzerinden de temin edilebilir.

Bu haber 1443 kez görüntülendi.